Aleksandria

Witamy i zapraszamy w nasze skromne progi :)


#1 2011-11-22 19:09:55

 LordDeath

Jam jest Nonek Król Biedronek

207930
Call me!
Zarejestrowany: 2011-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Kopalnia goblinów

Kopalnia Goblinów.
Informacje.
Instancja dostępna za Żetony Phiriusa (30 sztuk).
Dostępne wejście w grupie (maksymalna ilość to 6 osób).
Limit czasowy: 15 lub 30 minut (to pierwsze bardzo rzadko).
Nagrody gwarantowane:
3x Doładowanie Magicznego Transmutora
1-2x Zwykły Młot Mistrza do Napraw
50 łusek phiriusa
Opis instancji.
Mapa dostępna jest pod linkiem obok Kopalnia Goblinów.
Instancja dzieli się według mnie na 3 etapy. W pierwszych dwóch etapach znajdują się skrzynki do jednorazowego otwarcia. W trzecim pojawiają się 4 skrzynie po ubiciu odpowiedniego rodzaju potworów, ale o tym później. Te 4 skrzynie są dostępne do otwarcia przez każdego uczestnika instancji.
Etap 1.
Należy zabić 40 wełniaków (wielkich larw).
Przykłady tych potworów są poniżej:
Brązowooki Wełniak
Czerwonooki Wełniak
Ostrozębny Wełniak
Szablozębny Wełniak
Etap 2.
Polega on na zabiciu 60 goblinów. Trudność w tym etapie sprawia to, iż po zabiciu każdego goblina cała reszta zwiększa swoje atrybuty o kilka procent. Pod koniec tego etapu, niektóre gobliny mogą mieć nawet 120% zwiększenia atrybutów.
Przykłady potworów znajdują się poniżej:
Goblin Tropiciel
Goblin Strażnik
Goblin Rywal
Etap 3.
Dostajemy się do okrągłej komnaty. Znajdujemy się na dole. W górnej części jest balkon w kształcie pierścienia. Są dwa podjazdy, aby się tam dostać.
Według mnie, najlepiej jest iść lewym podjazdem i bić potwory w kolejności takiej jak ta poniżej:
Żywiołak Wzmacniający
Pęczniejący Żywiołak
Wyjący Żywiołak
Rozszalały Żywiołak
Po zabiciu pierwszych 4 Żywiołaków Wzmacniających ukaże się po środku ekranu napis. Zabicie następnego Żywiołaka przywoła mini-Bossa, Evelyn. Jeśli ktoś czuje się na siłach może po 4 żywiołaku zabić kilka innych poprzez AoE (czar obszarowy). Pojawią się wtedy minimum 2 mini-Bossy, takie jak wyżej napisałem.
Po oczyszczeniu tej części balkonu pojawi się kufer przy piecu, gdzie jest żółte światło (patrz mapa Kopalnia Goblinów).
Przy niszczeniu reszty nie pojawi się nikt i nic dodatkowego oprócz kufrów przy następnych piecach z danymi światłami.
Gdy dojdziemy do tej części balkonu, od której zaczęliśmy, powinniśmy ubić jeszcze całą resztę Żywiołaków Wzmacniających, które z czasem powstały. Pojawi się wtedy portal, który przeniesie nas z powrotem do Doliny Aslan.
Przy czasie 15 minut.
Instancja 15, a 30 minut, prawie się nie różni. Oprócz zmniejszonej ilości czasu do przejścia, pojawia się także nowy BN/NPC w ostatniej komnacie, obok punktu transportowego. Po rozmowie z nim dostaniemy Eliksir Przemiany. Jak dobrze mi wiadomo ten eliksir przemienia tylko w Goblina, lecz czas przemiany jest różny (15/30 minut).


Jam jest ten ,którego powinni obawiać się niewierni...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.camorra.pun.pl www.cll.pun.pl www.tolerancyjne-forum.pun.pl www.yabssorborn.pun.pl www.16jdshpiorun.pun.pl