Aleksandria

Witamy i zapraszamy w nasze skromne progi :)


#1 2011-11-22 19:09:18

 LordDeath

Jam jest Nonek Król Biedronek

207930
Call me!
Zarejestrowany: 2011-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Mini gra.Stepy Sascyli.

Jak się tam dostać?
Najkrótszą drogą jest rozmowa z Kat Rojo który przebywa koło skrzynki pocztowej na rynku głównym w Varanas.

Zasady
Krótko mówiąc - w grze trzeba zapalić 3 świeczniki które są losowo ustawiane w labiryncie w celu otwarcia skarbca znajdującego się w środkowej sali labiryntu (patrz mapka poniżej). Każda sala jest odgrodzona barierą, która należy otworzyć za pomocą palącego się świecznika. W każdym pokoju występują mobki, które trzeba omijać (w grze są wyłączone nasze wszystkie skille). Na całość mamy 10 minut oraz oczywiście można ją wykonać tylko raz dzienne. Podczas wykonywania można się natknąć na kamienne tabliczki, których jest 5 na mapce. Po zebraniu 5 (nie koniecznie jednorazowo) możemy je wymienić u NPC stojącego przy wodospadzie na Medale. Medale można zamienić na tytuł, skrzynkę ze skarbca, talony na plecak, dodatkowe wejście na grę, itp.

Kilka porad i co z tego będę miał?
Moby najlepiej omijać chodząc przy ścianie. Jeżeli uda nam się zapalić 3 świeczniki w czasie krótszym niż 6 minut to w skarbcu pojawią się specjalne skrzynie z itemami do "złożenia" 30 dniowego mounta. Prócz tego mamy skrzynie z runami - najczęściej znajdujemy runy (max. poziomu III) typu: Pasja I, Nieustraszony I itp. czasem również runy pokroju Postęp I,II,III, Zapora I,II,III itp. a przy odrobinie szczęścia runy Wybuch oraz Śmiertelność (jak już się kiedyś chwaliłem - udało mi się w jednym runie znaleźć 2 runy Śmiertelność II wartości 3,5kk sztuka!). W skarbcu znajdują się skrzynie zawierające materiały na gildię, żetony phiriusa oraz w rzadkich przypadkach fioletowe receptury.

Zamieszczam krótki filmik instruktażowy  zrobiony przez mojego znajomego z gildii malkuth

http://www.youtube.com/watch?v=_Qo0H1Rx … r_embedded


Jam jest ten ,którego powinni obawiać się niewierni...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fireworks.pun.pl www.cassandra-clare.pun.pl www.aaauni36.pun.pl www.westinfo.pun.pl www.arjunrampal.pun.pl